Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
14049
28.12.2018, 15:17
For_FuN_
napisał(a):
Książę się gdzieś zapodział
? Pietrowski też już kompletnie zniknął z radarów. Ciekawe czy mamy jakieś środki żeby przynajmniej dograć ten sezon do końca juniorami(+Boguski, Brożek, bo oni pewnie zostaną). W marcu wiadomo jaka będzie decyzja.
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...krakow/bwjpmwt
gizmo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gizmo
Znajdź inne posty napisane przez gizmo