Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14049
Stary 28.12.2018, 15:17
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Książę się gdzieś zapodział ? Pietrowski też już kompletnie zniknął z radarów. Ciekawe czy mamy jakieś środki żeby przynajmniej dograć ten sezon do końca juniorami(+Boguski, Brożek, bo oni pewnie zostaną). W marcu wiadomo jaka będzie decyzja.
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...krakow/bwjpmwt
Odpowiedz cytując