River napisał(a):

|
Ok, oficjalnie to o ktorej bedzie mozna gasic swiatlo?
|
W związku z tym że pewnie chcesz je zgasić osobiście, odpowiadam - o chujowej. Dziękuję, pozdrawiam
gizmo napisał(a):

Zaraz pojawią się spiskowe teorie że to tak naprawdę ustawka rodziców Kamila, żeby mu wypłacili pensję a teraz mogą się już zawijać...
sepot napisał(a):

|
A czy ktoś bierze pod uwagę takie rozwiązanie że przelew nie przychodzi, ale umowa nie ma klauzuli która nakazuje zwrot spółki do TS ? I że wtedy trzeba będzie się sądzić o zwrot ? A to może potrwać...
|
Przecież warunkiem wejścia w życie umowy jest spełnienie warunków. W przypadku gdy nie zostają spełnione wracamy do stanu sprzed podpisania umowy.