Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
martinho04051993
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
14028
28.12.2018, 14:32
szprotson
napisał(a):
nie. nie pojawi sie zaden komunikat
BO PO .... ?
https://twitter.com/MichalTrelaBlog/...28744527523840
martinho04051993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martinho04051993
Znajdź inne posty napisane przez martinho04051993