heoij napisał(a):

Ładne pożegnanie, dziękuję, dobranoc.
Sayonara!
|
Jeżeli prawdą jest to co napisał janekx, poważnie jesteś zaskoczony, że sobie wypłacili, a resztę mając w tylnej części ciała? Przecież od samego początku wiadomym było jak to się skończy. Szkoda piłkarzy oraz kibiców, którzy ponownie dali się nabić w butelkę i myśleli, że klub wypłaci piłkarzą jakiekolwiek pieniądze za ten mecz.