Cytat:
-Pracownicy dostali? Bo ponoć poszło też na zaległe wynagrodzenia.
Część dostała niby wszystko zaległe w tym na pewno "zaprzyjaźnione firmy i usługodawcy"
-Jak to mozliwe skoro mecz byl w piatek o 20:30, a sobote poszlo info o dymisji? Kiedy to zrobili fizycznie ?
Nie ma to żadnego znaczenia jak teraz dopytałem. Około 90% z biletów itd. było zaksięgowane po 18 w dniu meczu.
|
Ładne pożegnanie, dziękuję, dobranoc.
Sayonara!