Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14010
Stary 28.12.2018, 13:37
Cytat:
-Pracownicy dostali? Bo ponoć poszło też na zaległe wynagrodzenia.

Część dostała niby wszystko zaległe w tym na pewno "zaprzyjaźnione firmy i usługodawcy"

-Jak to mozliwe skoro mecz byl w piatek o 20:30, a sobote poszlo info o dymisji? Kiedy to zrobili fizycznie ?

Nie ma to żadnego znaczenia jak teraz dopytałem. Około 90% z biletów itd. było zaksięgowane po 18 w dniu meczu.
Ładne pożegnanie, dziękuję, dobranoc.

Sayonara!
Odpowiedz cytując