Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14009
Stary 28.12.2018, 13:30
Bedzie znow, ze bronie zarzadu (nie bronie - maja swoje za uszami),


ale na te chwile janekx89 zaliczyl brawurowego hat-tricka pomylek wzgledem Wisly:
- Meres powazny biznesmen
- Stechert powazna firma
- Wisle przejmuje finansowa korporacja typu AON


On nie ma dobrego info o naszym klubie i tyle.
Odpowiedz cytując