Pytacie gdzie podziała się kasa za mecz z Amicą, która miała pójść na zapłatę za stadion?
To macie odpowiedź:
https://mobile.twitter.com/janekx89/...857.1487749943
Jeżeli ktoś ma blokadę u Janekxa89 to cytuję:
"Ponoć Pani prezes i świta wypłacili sobie na święta". Janekx89