Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14006
Stary 28.12.2018, 13:22
Pytacie gdzie podziała się kasa za mecz z Amicą, która miała pójść na zapłatę za stadion?

To macie odpowiedź: https://mobile.twitter.com/janekx89/...857.1487749943

Jeżeli ktoś ma blokadę u Janekxa89 to cytuję:

"Ponoć Pani prezes i świta wypłacili sobie na święta". Janekx89
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.12.2018 o godz. 13:26.
Odpowiedz cytując