szym_ek napisał(a):

A jak to ma niby wyglądać co? Spodziewacie się oficjalnego komunikatu od Wisły " proszę o uwagę - przyszedł przelew" XD
Jeśli się dowiemy to w następnym tygodniu jak któryś piłkarz się.pochwali jakiemuś dziennikarzynie, ze dostał zaległą kasę
|
Nie, wystarczy oficjalny komunikat ze strony TS, że transakcja warunkowana przelewem doszła właśnie do skutku i S.A. ma nowych właścicieli, a TS żegna się na dobre ze spółką piłkarską.
No ale... Mikołaja na razie nie ma