szym_ek napisał(a):

A jak to ma niby wyglądać co? Spodziewacie się oficjalnego komunikatu od Wisły " proszę o uwagę - przyszedł przelew" XD
Jeśli się dowiemy to w następnym tygodniu jak któryś piłkarz się.pochwali jakiemuś dziennikarzynie, ze dostał zaległą kasę
|
Jeżeli do dzisiaj przelew nie dojdzie na konto klubu to umowa staje się nieważna i przestaje obowiązywać. Tym samym Wisła S.A. wraca w ręce TSu, a piłkarze składają wnioski o rozwiązanie kontraktu.
Nie ma następnego tygodnia. Dzisiaj jest koniec, nie wiem czego jeszcze nie rozumiesz?
Jutro TS może ogłosić, że tak się stało jak przelew do dzisiaj nie wpłynie.
Nikt nie będzie czekał w nieskończoność, bo Tobie się tak podoba... Dość mieli czasu.
Umowa to umowa.