Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13990
Stary 28.12.2018, 12:17
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Pietrowski powie, że Pan Vanna w ostatniej chwili zmienił plany i niestety nie miał na to wpływu. Plany były bardzo ambitne i nie może wykluczyć, że w przyszłości Pan LY jeszcze stanie się właścicielem Wisły.

A poważnie - to patrząc przez pryzmat wszystkich informacji, to kasa będzie A co potem, zobaczymy....
o 16:00 TS nie był już właścicielem, a komunikat został opublikowany o 17:17.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akow_sa_24079/

spokojnie jak wyjdziemy z roboty to będzie wiadomo.

Warto skupić się na tym co dalej będzie
Odpowiedz cytując