El'kabat napisał(a):

Pietrowski powie, że Pan Vanna w ostatniej chwili zmienił plany i niestety nie miał na to wpływu. Plany były bardzo ambitne i nie może wykluczyć, że w przyszłości Pan LY jeszcze stanie się właścicielem Wisły.
A poważnie - to patrząc przez pryzmat wszystkich informacji, to kasa będzie A co potem, zobaczymy....
|
o 16:00 TS nie był już właścicielem, a komunikat został opublikowany o 17:17.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...akow_sa_24079/
spokojnie jak wyjdziemy z roboty to będzie wiadomo.
Warto skupić się na tym co dalej będzie