PitM napisał(a):

To jest nie do wiary że tutaj ktokolwiek czeka jeszcze na jakiś przelew. Mam nadzieje że w większości robicie sobie jaja.
Po akcjach z Meresińskim, Stechertem pojawia się 3 kolesi o których pierwszy raz słychać, pod parasolem w magistracie, z problemem z płatnością u Babci Maliny... Już nie wspominam o ich prezencji, sposobie bycia... to jednak wiele mówi. Poprzedni zarząd znika.
.
|
No i co by ktokolwiek ugrał na tej akcji bez przelewu? Ten przelew to zaledwie 3 miliony euro, a potencjalne walki można robić na grube miliony. Wkład nieporównywalny do zysków.
Dlatego o przelew jestem spokojny.
Pytanie co później z Wisłą...
PS: A, i nie wierze w żadną LM. Właściciele będą dążyć do ustabilizowania sytuacji na średnim ligowym poziomie, tak żeby nikt sie nie wp... Sprowadzają ich tu inne interesy niż futbol.