Wyświetl pojedynczy post
Deteinate
Member
 
Od: 03.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13989
Stary 28.12.2018, 12:13
PitM napisał(a):Wyświetl post
To jest nie do wiary że tutaj ktokolwiek czeka jeszcze na jakiś przelew. Mam nadzieje że w większości robicie sobie jaja.

Po akcjach z Meresińskim, Stechertem pojawia się 3 kolesi o których pierwszy raz słychać, pod parasolem w magistracie, z problemem z płatnością u Babci Maliny... Już nie wspominam o ich prezencji, sposobie bycia... to jednak wiele mówi. Poprzedni zarząd znika.

.
No i co by ktokolwiek ugrał na tej akcji bez przelewu? Ten przelew to zaledwie 3 miliony euro, a potencjalne walki można robić na grube miliony. Wkład nieporównywalny do zysków.
Dlatego o przelew jestem spokojny.
Pytanie co później z Wisłą...

PS: A, i nie wierze w żadną LM. Właściciele będą dążyć do ustabilizowania sytuacji na średnim ligowym poziomie, tak żeby nikt sie nie wp... Sprowadzają ich tu inne interesy niż futbol.
Ostatnio edytowane przez Deteinate : 28.12.2018 o godz. 12:16.
Odpowiedz cytując