Wyświetl pojedynczy post
PitM
Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13987
Stary 28.12.2018, 12:06
To jest nie do wiary że tutaj ktokolwiek czeka jeszcze na jakiś przelew. Mam nadzieje że w większości robicie sobie jaja.

Po akcjach z Meresińskim, Stechertem pojawia się 3 kolesi o których pierwszy raz słychać, pod parasolem w magistracie, z problemem z płatnością u Babci Maliny... Już nie wspominam o ich prezencji, sposobie bycia... to jednak wiele mówi. Poprzedni zarząd znika.

To forum osiągnęło mistrzostwo w usprawiedliwianiu absurdów tego Gangu Olsena... a także rykoszetem - poprzedniego zarządu (kto wie czy to nie powód tej szopki), a nakręcanie się że Stanowskiemu czy Jadczakowi coś tam się z dupą stanie o 12... to już poziom fantazji z bajek dla dzieci.

Tutaj nic nie gra, niczego nie da się usprawiedliwić.

Naiwność to już nie jest, to głupota.

Jedyne pytanie, po co to było.
Odpowiedz cytując