Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13986
Stary 28.12.2018, 11:34
heoij napisał(a):Wyświetl post
A kim on jest żeby coś stracić? Citko za związek z Meresińskim coś stracił?

Powie, że się nie udało i tyle... mieli inne plany, coś im je pokrzyżowało, napotkali trudności ze strony... itp. itd.

Stracić to może taki Bartłomiej Bolek czy inny znany agent, a nie on.

Dokladnie co on ma tracic to nie wiem Nie on pierwszy nie ostatni.

Ja jakbym kupowal klub i bylbym pewien to kasa bylaby przed swietami. Widocznie albo sa jeszcze jakies gierki albo jakies sprawdzanie dokumentow no albo kasa dawno juz przelana tylko nikt o tym nie informuje ...
Odpowiedz cytując