heoij napisał(a):

A kim on jest żeby coś stracić? Citko za związek z Meresińskim coś stracił?
Powie, że się nie udało i tyle... mieli inne plany, coś im je pokrzyżowało, napotkali trudności ze strony... itp. itd.
Stracić to może taki Bartłomiej Bolek czy inny znany agent, a nie on.
|
Dokladnie co on ma tracic to nie wiem

Nie on pierwszy nie ostatni.
Ja jakbym kupowal klub i bylbym pewien to kasa bylaby przed swietami. Widocznie albo sa jeszcze jakies gierki albo jakies sprawdzanie dokumentow no albo kasa dawno juz przelana tylko nikt o tym nie informuje ...