Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13984
Stary 28.12.2018, 11:30
ehhhh 3 dni odpoczynku, w sumie dobrze, ze nie było czego czytać prócz wyliczeń nt kosztów organizacji meczów i zarobku/stracie z dnia meczowego.

Zapomniałem życzyć wesołych Świąt... a tu po świętach :( spóźnione, ale szczere

Co z tym przelewem?

Odpowiedz cytując