Pietrowski powie, że Pan Vanna w ostatniej chwili zmienił plany i niestety nie miał na to wpływu. Plany były bardzo ambitne i nie może wykluczyć, że w przyszłości Pan LY jeszcze stanie się właścicielem Wisły.
A poważnie - to patrząc przez pryzmat wszystkich informacji, to kasa będzie

A co potem, zobaczymy....