Fugiel napisał(a):

|
Dupa bedzie a nie przelew. Czy wy tez jakbyscie kupowali klub czekali do ostatniej chwili ? Jesli gosc nie wplacil kasy to juz tego nie zrobi - no chyba ze caly czas trwa jakis kolejny audyt.
|
To takie polskie, czekanie na ostatnią chwilę na wykonanie czegoś

jeszcze za ostatni mecz niezapłacone miastu, fajnie
Jak się nie uda to zaczynamy od IV ligi z TSem...
https://mobile.twitter.com/MSarapata...31988071804928