Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13979
Stary 28.12.2018, 11:08
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Dupa bedzie a nie przelew. Czy wy tez jakbyscie kupowali klub czekali do ostatniej chwili ? Jesli gosc nie wplacil kasy to juz tego nie zrobi - no chyba ze caly czas trwa jakis kolejny audyt.
To takie polskie, czekanie na ostatnią chwilę na wykonanie czegoś jeszcze za ostatni mecz niezapłacone miastu, fajnie

Jak się nie uda to zaczynamy od IV ligi z TSem...
https://mobile.twitter.com/MSarapata...31988071804928
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.12.2018 o godz. 11:28.
Odpowiedz cytując