Griszka30KR napisał(a):

|
I żadna 23:59,bo umówmy się ,że przelew jeżeli ma przyjść to powinien wejść na konto max.ostatnią transzą ,a ta w zależności od banku jest chyba najdłużej do 18:00.
|
Ej no. Psujecie zabawę, jak do 18stej? Do 12stej miał być przelew

Ja już odliczam
