|
"Co ciekawe, w czwartek minął odroczony termin zapłaty miastu za wynajem stadionu na mecz z Lechem Poznań. Na mocy ustaleń z lipca, za każde spotkanie klub płaci 123 tys. zł. Do czwartku nowi właściciele Wisły SA nie uregulowali tego rachunku."
~M. Kmita.
|