X-Ray napisał(a):

A jak patrzysz na Mączyńskiego to co czujesz? Skoro takie obrzydzenie Cie złapało do Hiszpanów po Carlitosie?
A skąd wiesz co tamten skład ugrałby z trenerem Stolarczykiem? Nie widzisz, że te wyniki to ogromna jego zasługa?
6 budżet płacowy nie mieliśmy bo byli drodzy, tylko było ich w cholerę dużo (największa kadra w lidze). Carlitos zarabiał 7 tysięcy euro.
Tyle dobrych piłkarzy wyciągnąć z Hiszpanii za drobniaki i jeszcze narzekać na tamte rejony. Dawaj 100 milionów, to może jakiegoś Dybale kupimy.
Przeprosić się z Kiko Ramirezem i z nim współpracować, niech podsyła Imazów, Carlitosów, bo kto ma pojęcie, wie, że jest tam takich w cholere - za słabi na La Lige, dobrzy na Ekstraklase.
|
A ty skąd wiesz co ten skład ugrałby z Carillo?
Ja wole obecny zespół - tańszy i o zgrozo dla ciebie z jednym Hiszpanem. Tańszy i lepszy. Poza cwelitosem i Imazem reszta to zwykłe przecinaki były. Trzeba było sprowadzic 2 wagony iberyjców żeby kilku sie znalazło co nadawało sie do gry, a to juz tanie nie było. Prowizje od "darmowych" piłkarzy tez kosztują.
Nie mamy 100 mln a mamy nie gorszy zespół. Da się? Da.