Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22046
Stary 28.12.2018, 01:34
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
A jak patrzysz na Mączyńskiego to co czujesz? Skoro takie obrzydzenie Cie złapało do Hiszpanów po Carlitosie?



A skąd wiesz co tamten skład ugrałby z trenerem Stolarczykiem? Nie widzisz, że te wyniki to ogromna jego zasługa?



6 budżet płacowy nie mieliśmy bo byli drodzy, tylko było ich w cholerę dużo (największa kadra w lidze). Carlitos zarabiał 7 tysięcy euro.

Tyle dobrych piłkarzy wyciągnąć z Hiszpanii za drobniaki i jeszcze narzekać na tamte rejony. Dawaj 100 milionów, to może jakiegoś Dybale kupimy.

Przeprosić się z Kiko Ramirezem i z nim współpracować, niech podsyła Imazów, Carlitosów, bo kto ma pojęcie, wie, że jest tam takich w cholere - za słabi na La Lige, dobrzy na Ekstraklase.
A ty skąd wiesz co ten skład ugrałby z Carillo?

Ja wole obecny zespół - tańszy i o zgrozo dla ciebie z jednym Hiszpanem. Tańszy i lepszy. Poza cwelitosem i Imazem reszta to zwykłe przecinaki były. Trzeba było sprowadzic 2 wagony iberyjców żeby kilku sie znalazło co nadawało sie do gry, a to juz tanie nie było. Prowizje od "darmowych" piłkarzy tez kosztują.

Nie mamy 100 mln a mamy nie gorszy zespół. Da się? Da.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując