|
Ja coś czuję że przelew dojdzie ale tymczasowy prezes musi odejść na dalszy plan a w styczniu ma być konferencja z pełną pompa i wieloma odpowiedziami na pytania które pojawiają się w naszych głowach już od dwóch tygodni.
Pragnę tylko spokoju w klubie i na zewnątrz wśród dziennikarzy i na TT.
Potem proszę o pełną weryfikację na co poszły pieniądze w ostatnich 6 miesiącach która może trwać też sześć miesięcy.
|