mitmichael napisał(a):

|
Szacunek dla pilkarzy i dla trenera Stolarczyka, przyjacielska wrecz domowa atmosfera jaka wprowadził w klubie, gdyby nie to juz dawno by nas nie bylo.
|
Na konferencji przydałby się drobny upominek dla Trenera Stolarczyka za utrzymanie składu i jego aktualną formę. To prawda, że pieniądze nie grają na boisku. Wyobrażacie sobie piłkarzy z Premier League/Primera Division itd którzy grają z takim zaangażowaniem bez 1-2 wypłat, czy to miesięcznych czy tygodniowych.
Chapeau Bas Panie Macieju!!