Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#396
Stary 27.12.2018, 21:41
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Szacunek dla pilkarzy i dla trenera Stolarczyka, przyjacielska wrecz domowa atmosfera jaka wprowadził w klubie, gdyby nie to juz dawno by nas nie bylo.
Na konferencji przydałby się drobny upominek dla Trenera Stolarczyka za utrzymanie składu i jego aktualną formę. To prawda, że pieniądze nie grają na boisku. Wyobrażacie sobie piłkarzy z Premier League/Primera Division itd którzy grają z takim zaangażowaniem bez 1-2 wypłat, czy to miesięcznych czy tygodniowych.

Chapeau Bas Panie Macieju!!
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez gizmo : 27.12.2018 o godz. 22:02.
Odpowiedz cytując