Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13944
Stary 27.12.2018, 20:25
gizmo napisał(a):Wyświetl post
mam nadzieję, że włodarze zrobili przelew 21.12 lub 24.12.
Ktoś puścił plotkę w święta że Ly w poniedziałek zakładał konto walutowe pod transakcje w polskim banku.. nie wiem na ile to prawda, ale nie sądzę że cokolwiek zostało puszczone przed 24.12., choć z przekazów medialnych "inwestorzy" nie maja wątpliwości do zakupu to akurat tacy ludzie jak Ly raczej lubią zmieniać zdanie. Choć to tylko moje przypuszczenia.
Równie mocno jestem ciekaw czy (jesli) pójdzie kasa to czy również od Hartlinga . Pietrowski nawet słowem nie wspomniał o jego "bogactwie", a w czystej teorii powinien mieć wkład w klub proporcjonalny do posiadanych udziałów .
Odpowiedz cytując