|
W Polsce ciężko będzie w tym oknie przekonać kogokolwiek do gry w Wiśle, zapewne (jeśli Vanna zapłaci )czeka nas zagraniczny zaciąg kilku piłkarzy .
Fama o półrocznym niepłaceniu i przewrotach wlascicielskich nie daje zaufania na rynku ...
Może w lecie by się to zmieniło, ale to wszystko może , może ...
|