|
Jeśli nie będzie kasy to IV liga...
Jeśli będzie zapowiadana kasa w ilościach, które się przewijały w prasie - to na co nam jakiś odpad z Legii? Do tego drogi w utrzymaniu? Jeśli tylko będzie kasa to klub na pewno znajdzie odpowiednich piłkarzy. Ja mam dobre zdanie o naszym obecnym scoutingu.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 27.12.2018 o godz. 19:48.
|