Szneka napisał(a):

|
7egia chce się pozbyć Jose Kante. jeśli jutro wpłynie kasa i za dużo za niego nie będą chcieli brałbym go.
|
Ty myślisz, że on nagle zejdzie z oczekiwań finansowych o połowę albo więcej?
Zresztą on już wcześniej chciał wyjechać z Polski, mocno go do tego żona namawiała i teraz pewnie to zrobią.