Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
rafalp_r22
Senior Member
Od: 08.2018
Offline
#
13914
27.12.2018, 12:26
Jeśli TF całościowo umozylaby dług to musiałaby zapłacić 18% podatku dochodowego.
I tego długo nie ma 43, bylo trochę ponad 40 w momencie sprzedaży. Co roku spada o 4 mlny - barter za 4 skyboxy Cupiala. Na koniec 2018 ten dług będzie wynosić 32mlny
rafalp_r22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafalp_r22
Znajdź inne posty napisane przez rafalp_r22