X-Ray napisał(a):

|
kiedyś Sarapata chyba mówiła o +15 tysięcy, że wtedy spina się finansowo organizacja meczu.
|
Bredzenie głupot. Do biletów dochodzą reklamy stadionowe, które są wyświetlane w transmitującej mecz telewizji. One same pokrywają przynajmniej połowę ze 123 tyś potrzebnych na wynajem stadionu. Bilety po średniej cenie 24,50 zł netto (średnio 26,50 zł brutto) nawet przy widowni w liczbie tylko 11 tysięcy widzów to 269,5 tyś, poprawka 245 tyś zł (nie liczę tego tysiąca który mecz ma za darmo). Zatem 245 tyś z kiepskiego meczu plus z 50-70 tyś z reklam meczowych plus z 10-20 tyś pamiątki + catering minus 123 tyś za stadion minus 30-40 tyś inne rzeczy. I przynajmniej 140-150 tys zł zostaje na czysto (z kiepskiego meczu z widownią 11 tyś)