|
Senior Member
Offline
|
|
Pele77 napisał(a): 
|
Nie ma takiego zdjęcia. Jest jedno zdjęcie związane z tym wydarzeniem, ale na tamtym zdjęciu jest dwóch Włochów. Prezes Genoi i jakiś Włoch związany z piłką, chyba nawet dziennikarz.
|
Przypomniało mi się: https://twitter.com/forumwisla_pl/st...00225265684480 ; - )
|
|