Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13868
Stary 26.12.2018, 20:26
No to sam sobie odpowiedziałeś.Zysku nie ma żadnego.A bez ich wpłaty stracimy (według twoich wyliczeń)24mln zł (wartość piłkarzy plus ich wpłata) .A jeszcze wpływy z ekstraklasy i praw telewizyjnych no i sponsorów których byśmy pewnie stracili lądując w 4lidze.AVE
Odpowiedz cytując