|
No to sam sobie odpowiedziałeś.Zysku nie ma żadnego.A bez ich wpłaty stracimy (według twoich wyliczeń)24mln zł (wartość piłkarzy plus ich wpłata) .A jeszcze wpływy z ekstraklasy i praw telewizyjnych no i sponsorów których byśmy pewnie stracili lądując w 4lidze.AVE
|