Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13865
Stary 26.12.2018, 20:17
Glazik napisał(a):Wyświetl post
Ciężko mi uwierzyć że ktoś może inwestować tyle pieniędzy ze złymi zamiarami. .
Tylko to też nie jest tak, że wpłacają 12 milionów i nic z tego nie mają. Bo mają karty zawodników, których mogą sprzedać.

Ile obecnie warta jest kadra Wisły? Transfermarkt wycenia na 5.63 miliona euro - co jest sumą zawyżoną, ale te 3 miliony warta jest.

Cytat:
Jak ktoś dużo gada to siłą rzeczy COŚ się musi sprawdzić.
Nie chce się tu licytować, bo nie moim zadaniem jest bronienie KS. Bo tak pewnie piłeczkę moglibyśmy obijać i odbijać.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 26.12.2018 o godz. 20:22.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując