master777 napisał(a):

|
Pisał też, że "jebnie" projekt pt. Korona Kielce, po zmianie właścicieli. Generalnie łatwiej jest być pesymistą, zwłaszcza na weszło, które chce być non-streamowe, będąc już w zasadzie main-streamem.
|
To ja nie twierdzę, że wszystko mu się sprawdza, ale przypominam tę historię bo też wielu było krytycznych wobec niego (ja również) a wyszło jak wyszło.
Po prostu chciałbym żebyśmy zaczęli patrzeć trzeźwo, mieć wiarę ale też wątpliwości. I nie cisnąć każdego, kto też te wątpliwości ma. (CC: WisłaPortal).
Bo czy naprawdę wpłacenie tych 12 milionów zamyka temat i wątpliwości nagle znikną? Za stare ja drzewo, żeby jednym przelewem zdobyć moje zaufanie.