Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13856
Stary 26.12.2018, 19:39
master777 napisał(a):Wyświetl post
Pisał też, że "jebnie" projekt pt. Korona Kielce, po zmianie właścicieli. Generalnie łatwiej jest być pesymistą, zwłaszcza na weszło, które chce być non-streamowe, będąc już w zasadzie main-streamem.
To ja nie twierdzę, że wszystko mu się sprawdza, ale przypominam tę historię bo też wielu było krytycznych wobec niego (ja również) a wyszło jak wyszło.

Po prostu chciałbym żebyśmy zaczęli patrzeć trzeźwo, mieć wiarę ale też wątpliwości. I nie cisnąć każdego, kto też te wątpliwości ma. (CC: WisłaPortal).

Bo czy naprawdę wpłacenie tych 12 milionów zamyka temat i wątpliwości nagle znikną? Za stare ja drzewo, żeby jednym przelewem zdobyć moje zaufanie.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując