X-Ray napisał(a):

|
To Stanowski pisał pierwszy jak Sarapaty przejmowały klub, że to jebnie no i jebło.
|
Pisał też, że "jebnie" projekt pt. Korona Kielce, po zmianie właścicieli. Generalnie łatwiej jest być pesymistą, zwłaszcza na weszło, które chce być non-streamowe, będąc już w zasadzie main-streamem.