Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13855
Stary 26.12.2018, 19:31
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
To Stanowski pisał pierwszy jak Sarapaty przejmowały klub, że to jebnie no i jebło.
Pisał też, że "jebnie" projekt pt. Korona Kielce, po zmianie właścicieli. Generalnie łatwiej jest być pesymistą, zwłaszcza na weszło, które chce być non-streamowe, będąc już w zasadzie main-streamem.
Odpowiedz cytując