Wyświetl pojedynczy post
rafalp_r22
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13848
Stary 26.12.2018, 18:15
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
W jakim sensie Miasto Krakow przejmie Wisle SA ? Jak spolka miejska miala by to zrobic ? odkupic od TS ?
Skąd takie info?

Swoja droga to jest najsensownieksza opcja, tylko musiałoby Filipakowi oddać za 1pln resztę udziałów w cracovii
Odpowiedz cytując