Przybyszewski napisał(a):

|
W jakim sensie Miasto Krakow przejmie Wisle SA ? Jak spolka miejska miala by to zrobic ? odkupic od TS ?
|
Skąd takie info?
Swoja droga to jest najsensownieksza opcja, tylko musiałoby Filipakowi oddać za 1pln resztę udziałów w cracovii