Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13834
Stary 26.12.2018, 14:19
Stanowski powiedzial, ze zna nazwisko tego biznesmena, ktorego proponowal Wisle. Powiedzial, ze nazwisko zna ale goscia osobiscie nie zna Zatem niby byl jakis chetny ale wielki dziennikarz Stanowski niewiele o nim wiedzial zatem, czym rozni sie Iksinski od Stanowskiego od Vanny Ly, ktorego przynajmniej mielismy okazje na oczy zobaczyc (spod parasola ale jednak)?
Tak naprawde Stanowski to zadnego biznesmena gotowego przejac Wisle nie mial i kazdy to wie. Zwykla durnowata zagrywka dziennikarzyny bo Stanowski na obecnym zamieszaniu w Wisle tez chce zbic jakis kapital (zainteresowanie, klikniecia, reklama wlasnej osoby itd).


Scenariusze moga byc rozne. VL moze faktycznie byc bogaczem, w dodatku ekscentrycznym (a takich nie brakuje). Sa milionerzy/miliarderzy, ktorzy maja bzika na punkcie swojej anonimowosci czy to bezpieczenstwa itd. Dziwne zachowania wowczas nie musza byc takie dziwne.
Zdaje sie, ze VL zna Hartlinga od lat (?) wiec watpie by Szwed i Pietrowski chcieli wydymac Azjate, ktory moze miec zupelnie czyste intencje i chce zrobic w Krakowie biznes, na ktorym tez mialaby skorzystac Wisla. Oczywiscie byloby to w niesmak wszyskim Jadczakom i Stanowskim tego swiata, ktorzy zle zycza Wisle.
Niemniej, watpie by Szwed z Polakiem chcieli tu wykiwac VL. Wezmy pod uwage, ze obu panow w mediach juz pojawilo sporo wiec ich osoby staly sie w ostatnich dniach glosne w mediach. Poza tym jesli VL faktycznie dorobil sie majatku to sadze, ze glupi nie jest i ma swoich zaufanych doradcow, ktorzy go chronia przd ludzmi, ktorzy chcieliby go oszukac itd.

Wydaje mi sie, ze za duzo tu na forum (i w mediach) jest ciemnych scenariuszy tylko dlatego, ze nie bylo konferencji i panowie nie powiedzieli otwarcie o swoich planach, ze panowie byli do tej pory anonimowi a w google o ich interesach niewiele jest.
Sory, jesli VL ma robic tu interesy to bedzie je tobil z okreslonymi podniotami (miasto, TS, inne firmy) a nie z dziennikarzami (a dalej idac kibicami czerpiacemi info z mediow), ktorym gowno do tego.
Gdybym sam kupowal klub za swoja kase to nie czulbym sie w obowiazku informowac wszysykich dookola o szczegolach transakcji, moich planach itd bo to moja prywatna sprawa. Szczegoly poznaliby pracownicy klubu, zawodnicy, sztab, partnerzy bisnesowi itp.

I sugerowalbym troche ograniczyc swoje paranoje bo wielu tutaj widzi tylko czarny los Wisly, ze Wisle rozkradna (z czego), sprzedadza marke, logo, nazwe itp a pewnie na koncu kazdemu kibicowi Wisly zabiora szalik i koszulke a w PZPN-ie wymarza Wisle Krakow z kart historii Ludzie, troche rozsadku i opanowania. Albo 4 liga (jesli okaze sie, ze to jednak szfindel) albo bedzie lepiej niz jest obecniej. ta 4 lige jeszcze 2 tygodnie temu zagladala Wisle gleboko w oczy. Za dwa tygodnie spojrzenie kibica Wisly moze byc w zupelnie innym kierunku.
Odpowiedz cytując