Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13832
Stary 26.12.2018, 13:46
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Chyba będzie dobrze:



by Janekx89
Czyli na te 90-95% kasą pójdzie w piątek i mamy spokojna grę na wiosnę. Pytanie co dalej ? Ile starczy zapału Ly do inwestowania kasy i cierpliwości w polskim piekiełku ? Choć jednocześnie sądzę że jak raz na 2 miesiące będzie w Krakowie to będzie max.

Mam nadzieję że już w styczniu nowi ludzie (jak już ich powołamy) zacznąastanawiać jak przejść proces licencyjny , bo 31 marca zbliża się szybciej niż się wydaje..
Zastanawia mnie też czy Gołda utrzyma pracę w klubie. Z całego zaciągu TSu to on był właściwie jedyna osoba która naprawdę dała by się pokroić za Wisle.

O przyszłość sportowa na wiosnę jestem bardziej spokojny, aczkolwiek wątpię by zespół zajął wyższe miejsce niż 8-6. Nawet jak będzie kasą na nowych graczy i ściągną 4 grajków to nie oznacza że zespół będzie grał lepiej .
Odpowiedz cytując