|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
|
|
Chyba będzie dobrze:
Cytat:
|
Zupełnie nic się nie wyjaśni, nie wiem jak można pisać "wszystko". Na jakiej podstawie? Przelew będzie, tym bardziej jeśli Vanna osobiście w poniedziałek założył specjalne konto żeby przewalutowywać w jednym z banków, zależy im na przejęciu klubu i nie odpuszczą.
|
by Janekx89
|
|