pepe72 napisał(a):

|
Możesz zalinkować te prześwietlenia działań zarządu? Bo jakoś nie przypominam sobie, by pisano za dużo o finansach Wisły.
|
Mi się kojarzy taki juz dość stary post na tt Targosza (możliwe, że usunął )
o drenowaniu ukochanej spółki co miał sie odnosić do zarządu Wisły