Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Guzik
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: z rozporka
Offline
#
13823
26.12.2018, 10:46
A co zmieni kasa z tego jednego meczu ? Czy za TSu kasa z dnia meczowego również szła na spłatę piłkarzy skoro nie mieli płacone przez 5 miesięcy ?
Guzik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Guzik
Znajdź inne posty napisane przez Guzik