|
@ mr_kwolf problem w tym, że Azjaty nie da się prześwietlić ani medialnie ani finansowo i dziennikarze, oraz my kibice idziemy tylko domysłami, u jednych są to hura optymistyczne poglądy, a u innych sceptycyzm(tą grupę sam reprezentuję).
@ Bohemians Słowa Stanowskiego maja sens i wcale nie wykluczają wcześniejszych twierdzeń. Niestety obecnie znane wszystkim informacje nie dają pozytywnych przesłań, bo huczne zapowiedzi inwestorów nie sa poparte dowodami ani faktyczną kasą, a pojawienie się inwestorów i objęcie władzy w przededniu dochodowego meczu budzi spore niepokoje i żeby się nie okazało, że wyparowała kasa z biletów za mecz z leszkiem. My w sezonie mamy pewnie tylko trzy naprawdę dochodowe mecze tj. Legia, Lech, Derby i właśnie dla oszusta (nie twierdzę , że inwestorzy są oszustami) opłacalne jest zostanie właścicielem na jeden dochodowy mecz by zgarnąć kasę z biletów - nie twiedzę, że tak się stało/stanie, ale tego sie obawiam
|