Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#588
Stary 25.12.2018, 23:33
AOT napisał(a):Wyświetl post
Strasznie żeście na mnie wsiedli, a wystarczyło normalnie odpisać "byliśmy w RM, ale też tu tu i tu".
Temat się nazywa "komentarze, propozycje" - myślałem że pytanie też można zadać. Pytałem o to radiomaryja, bo to jedyna wzmianka w mediach na ten temat jaka do mnie dotarło (gdzieś mi mignęło na facebooku). Z oczywistych względów wzbudziło moją ostrożność. Nie szukam dziury w całym, pytam bo nie wiem, nie spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji.
Masz pretensje że ktoś ma Ciebie "wsiadł" a sam we wcześniejszym poscie pojechałeś po socios zamiast zapytac grzecznie , "czy poza radiem Maryja gdzieś bylismy w mediach ?" . Jednym słowem najpierw wymagaj od siebie, a później od innych
Odpowiedz cytując