Bene Nati napisał(a):

Dokładnie.
Byłem na stadionie.
Wchodzi się przez całkiem sporą galerię handlową. Przynajmniej z jednej strony
Może to nie jest Bonarka, ale mamy kilkanaście sklepów (w tym klubowy).
A że stadion położony jest w stosunkowo młodej dzielnicy to i ruch jest spory.
