Wyświetl pojedynczy post
AOT
Droga jeszcze długa...
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#582
Stary 25.12.2018, 02:57
Szybkie pytanie: nie zagłębiałem się w temat specjalnie ani nie prześwietlałem (z braku czasu lub lenistwa) tej inicjatywy "socios", więc pytanie brzmi: czy kontaktowaliście się z jakimiś mediami, lub jakieś media kontaktowały się z autorami inicjatywy Socios oprócz radia maryja? Bo tak szczerze mówiac myślałem o przystąpieniu do grona, już byłem niemal zdecydowany, ale jak zobaczyłem wywiad na radiomaryja.pl, to mnie zatrzęsło i kompletnie odrzuciło. Serio?! Radio Maryja?! Yyy... NOPE.

PS. Nazwa "socios" mnie osobiście się nie podoba, bo nie żyjemy w Katalonii, ale nazwa to akurat sprawa trzeciorzędna.
Odpowiedz cytując