Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
Od: 04.2018
Offline
#
13797
24.12.2018, 23:50
Co za różnica gdzie mieszka i jaki majątek wykazuje?
Równie dobrze może robić interesy w krajach 3 świata i specjalnie ukrywać przychody, uciekając od opodatkowania.
Nie dziwi wiec ze mieszka w Szwajcarii.
paralaksa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do paralaksa
Znajdź inne posty napisane przez paralaksa