|
Gdyby to była wielka sciema to czemu by miała słuzyć? Po co ta cała szopka? Spotkanie z Błaszczykowskim.Ten Pietrowski mogl po wizycie u Prezydenta wyjśc do dziennikarzy i powiedziec jasno ,ze inwestor się wycofuje i koniec tematu.Nie zrobil tego.Dlaczego?
|