|
Dla mnie niestety nie są to osoby którym zależy na Wiśle, na piłce nożnej i mam nadzieje że jest plan B.
Wszyscy mówimy tutaj o przelewie 12 mln ale prawda jest taka że jest to kasa do odzyskania - imaz, kolar, kosta, sadlokl, basha, kort, wojtkowski + pieniądze z tv, za miejsce w tabeli. Wiec jeśli chodzi tylko o grunty, budowanie się to mogą wejść i jeśli nie pójdzie wszystko po ich myśli, wycofać się za parę miesięcy odzyskując - wyprowadzając kasę jak to miało u nas miejsce przez ostatnie 6 miesięcy i zrobią papa.
Ale obym się mylił.
Wesołych Świąt wszystkim!
|