Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów
Offline
#
13784
24.12.2018, 15:17
Chciałby być optymista. Ale to jakiś komediodramat niestety. Dla nas niestety dramat. Przelanie tych 12 mln to jeszcze nie pełni szczęścia nie zapomnijcie o tym.
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
graficiarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do graficiarz
Znajdź inne posty napisane przez graficiarz