Wyświetl pojedynczy post
graficiarz
Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Gmina Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13784
Stary 24.12.2018, 15:17
Chciałby być optymista. Ale to jakiś komediodramat niestety. Dla nas niestety dramat. Przelanie tych 12 mln to jeszcze nie pełni szczęścia nie zapomnijcie o tym.
ZABIERZÓW WIERNY WIŚLE
Odpowiedz cytując