Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Kristoferson
Member
Od: 06.2015
Offline
#
13780
24.12.2018, 14:32
Dajmy sobie na wsytrzymanie i poczekajmy co się stanie po świętach. Wesołych świąt Wiślacy!
Kristoferson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kristoferson
Znajdź inne posty napisane przez Kristoferson