rafalp_r22 napisał(a):

To ze ma się 10, 20 spółek to nic dziwnego.
Ale to ze nie robi się własnej spółki to już dziwne, to jest spółka która kilka razy właściciela zmieniała.
Tak jak pisze, kolejna lampka
|
Kibicom Wisły w roku 1997 nie spodobało się przejęcie przez Telefonikę, bo też obawiano się najgorszego. Nam zostaje obecnie czekać na rozwój wypadków. Powielanie znanych informacji mija się z celem.
Życzę wszystkim Wesoły Świąt i do zobaczenia 27 lub 28.