Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13779
Stary 24.12.2018, 14:22
rafalp_r22 napisał(a):Wyświetl post
To ze ma się 10, 20 spółek to nic dziwnego.

Ale to ze nie robi się własnej spółki to już dziwne, to jest spółka która kilka razy właściciela zmieniała.

Tak jak pisze, kolejna lampka
Kibicom Wisły w roku 1997 nie spodobało się przejęcie przez Telefonikę, bo też obawiano się najgorszego. Nam zostaje obecnie czekać na rozwój wypadków. Powielanie znanych informacji mija się z celem.

Życzę wszystkim Wesoły Świąt i do zobaczenia 27 lub 28.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując