|
^ A jakie to ma znaczenie? Tzn napisz z perspektywy osoby która w tym siedzi i ogarnia. Co za różnica czy ta spółka która przejmuje Wisłę jest jego czy po kimś? Nawet jeśli ciążą na niej jakieś zobowiązania za 2017 rok to nie może ich chyba pokyrwać z konta bankruta czyli Wisły. Chodzi mi o to, co złego może to oznaczać w naszym kontekście?
|