Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
rafalp_r22
Senior Member
Od: 08.2018
Offline
#
13775
24.12.2018, 13:40
To ze ma się 10, 20 spółek to nic dziwnego.
Ale to ze nie robi się własnej spółki to już dziwne, to jest spółka która kilka razy właściciela zmieniała.
Tak jak pisze, kolejna lampka
rafalp_r22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafalp_r22
Znajdź inne posty napisane przez rafalp_r22