Wyświetl pojedynczy post
rafalp_r22
Senior Member
 
Od: 08.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13775
Stary 24.12.2018, 13:40
To ze ma się 10, 20 spółek to nic dziwnego.

Ale to ze nie robi się własnej spółki to już dziwne, to jest spółka która kilka razy właściciela zmieniała.

Tak jak pisze, kolejna lampka
Odpowiedz cytując